Elektronik alışveriş yapma adımları :

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.

-Üye olabilmek için "Yeni Üyelik " linkine tıklayınız.

2. Almak istediğiniz ürünleri "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgileri görebilirsiniz.

4. Sepetinizdeki ürünleri havale/eft ile ödeme ile satın alabilrsiniz. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın.

5. Siparişiniz onayladıkdan sonra, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir, Hesabım bölümünden siparişinizin durumunu izleyebilirsiniz. 

7. Siparişlerim modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Ürün Teslimat Bilgileri

- Siparişiniz 2 – 7 iş günü içinde adrese teslim edilir. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi uzayabilir. 

- Siparişlerinizi Hesabım linkinden siparişlerimi tıklayarak takip edebilirsiniz. 

- Siparişlerinizi kargo firması elemanına resmi bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü alırken ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Eksik veya hatalı gönderilmiş olan ürünleri teslim almayınız. Şirketimize bilgi veriniz. 

- Sipariş verildikten sonra teslim alacak kişi ve teslim adresi değiştirilemez. 

- Teslimatta adreste kimse bulunamamış ise; kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir. 

- Eğer siparişleriniz 7 gün içinde elinize ulaşmamış ise, iletişim bölümnde yer alan bilgikerden şirket merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz. 

- Şimdilik sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.